سوختگی ایران منابع اقتصاد اقتصاد اقتصادی

سوختگی: ایران منابع اقتصاد اقتصاد اقتصادی درآمد مالی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + 200 میلیون تومان حق سکوت گرفتم

مردی که یک سال پیش به اتهام قتل باجناقش بازداشت شده است بود، سکوت خود را شکست و مدعی شد همسر مقتول دست به جنایت زده است. 

عکس + 200 میلیون تومان حق سکوت گرفتم

200 میلیون تومان حق سکوت گرفتم +عکس

عبارات مهم : ایران

مردی که یک سال پیش به اتهام قتل باجناقش بازداشت شده است بود، سکوت خود را شکست و مدعی شد همسر مقتول دست به جنایت زده هست.

به گزارش جام جم، این زندانی میانسال به نام محمد متهم است باجناقش را 25 اردیبهشت سال گذشته در محله ای در شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران کشته هست. همسر مقتول در تحقیقات گفت: قاتل با سلاح و به زور، پول و طلاهای وی را دزدیده است.

در ادامه تحقیقات متهم صحنه قتل را بازسازی کرد و روانه زندان شد.

عکس + 200 میلیون تومان حق سکوت گرفتم

او با گذشت یک سال از جنایت چند روز پیش مدعی شد، چون عذاب وجدان گرفته می خواهد هویت عامل مهم جنایت را فاش کند. او هنگامی که در برابر ماموران قرار گرفت؛ مدعی شد همسر مقتول عامل جنایت هست. ماموران جهت بررسی این ادعا به تحقیق از همسایه های مقتول پرداختند که آنها گفتند، آن روز صدای مشاجره شنیدند. محمد را دیدند که از آن منزل بیرون آمد. سپس همسر مقتول بیرون آمد و با ادعای این که شوهرش مسموم شده است درخواست کمک کرده بود. آنها نیز بعد از ورود با جسد غرق در خون مرد همسایه روبه رو شده است بودند.

دیروز محمد جهت ادامه تحقیقات نزد قاضی محسن مدیرروستا، بازپرس شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته شد و گفت: سال 74 و بعد از فوت پدرم افسرده شده است و مصرف تریاک را شروع کردم. با همسرم درگیر شدم و یک هفته ای منزل مقتول بودم.او حتی به من در شرکتش کار داد. مقتول با همسرش اختلاف و دعوا داشت و مدام او را تحقیر می کرد.

مردی که یک سال پیش به اتهام قتل باجناقش بازداشت شده است بود، سکوت خود را شکست و مدعی شد همسر مقتول دست به جنایت زده است. 

وی ادامه داد: شب جنایت مقتول در یک اتاق و همسرش در اتاق دیگری خوابید. ساعت 6 بامداد با صدای فریاد بیدار شدم. خواهرزنم چاقوی میوه خوری در دست داشت، بالای سر شوهرش ایستاده بود و ضربه ای به سینه او زده بود. طلاهایش و یک میلیون و 400 تومان پول به من داد. گفت منزل برایم اجاره می کند و اگر سکوت کنم 200 میلیون تومان به من می دهد. من هم طبق توافقم با همسر مقتول، خودم را به عنوان قاتل معرفی کردم، او آزاد شد، ولی 200 میلیون تومان را نداد. عذاب وجدان گرفتم و واقعیت را گفتم.

در این مرحله قرار شد همسر مقتول جهت تحقیقات تازه به اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران احضار و با متهم مواجهه حضوری داشته باشد تا ابعاد تازه این پرونده فاش شود.

عکس + 200 میلیون تومان حق سکوت گرفتم

واژه های کلیدی: ایران | جنایت | میلیون | تحقیقات | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs