سوختگی ایران منابع اقتصاد اقتصاد اقتصادی

سوختگی: ایران منابع اقتصاد اقتصاد اقتصادی درآمد مالی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی اختلاف بر سر شهردار شدن محسن هاشمی جدی است؟ ، پاشنه آشیل اصلاح‌طلبان در روزهای بازگشت به قدرت

یک نماینده اصلاح‌طلب مجلس تاکید دارد اگر اصلاح‌طلبان بر عهد و قول خود با مردم پایبند باشد در انتخابات 1400 هم پیروزی جهت آنها رقم خواهد خورد.

اختلاف بر سر شهردار شدن محسن هاشمی جدی است؟ ، پاشنه آشیل اصلاح‌طلبان در روزهای بازگشت به قدرت

پاشنه آشیل اصلاح طلبان در روزهای بازگشت به قدرت/ اختلاف بر سر شهردار شدن محسن هاشمی جدی است؟

عبارات مهم : اختلاف

یک نماینده اصلاح طلب مجلس تاکید دارد اگر اصلاح طلبان بر عهد و قول خود با مردم پایبند باشد در انتخابات 1400 هم پیروزی جهت آنها رقم خواهد خورد.

محمدرضا تابش، نایب مدیر فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در پاسخ به پرسش نامه نیوز مبنی براینکه پاشنه آشیل اصلاح طلبان در روزهای بازگشت به قدرت چیست؟ گفت: ناکارآمدی و عدم پایبندی به قول ها و وعده ها مهمترین مساله ای است که می تواند باعث روی گردانی مردم از اصلاح طلبان شود.

اختلاف بر سر شهردار شدن محسن هاشمی جدی است؟ ، پاشنه آشیل اصلاح‌طلبان در روزهای بازگشت به قدرت

وی در مورد اختلافات اصلاح طلبان در گزینش شهردار و اینکه آیا این عنوان نمی تواند شروع اختلاف اصلاح طلبان باشد، اظهار داشت: کسی که رای مردم را گرفته است باید پای رای مردم بایستد، شخصا با شهردار شدن آقای محسن هاشمی مخالفم، حتی خود آقای هاشمی هم این عنوان را رد کرده اند.

تابش بیان کرد: اعضای شورای شهر این بلوغ فکری را دارند که هنگامی که مردم زحمت کشیده اند و به لیست رای داده اند و آقای هاشمی نفر اول لیست است وی از شورای شهر خارج نشود، قطعا افراد شایسته ای هستند که سابقه کار وزارت و معاونت مدیر جمهوری را دارند یا در دولت های متفاوت متصدی بوده اند و یا سابقه اداره شهر را دارند و می توانند شهردار شوند. اگر رسانه ها این عنوان را به فضای اختلافی تبدیل نکنند این مسئله باعث اختلاف بین اصلاح طلبان نمی شود چراکه اصلاح طلبان در این مورد نیز با هوشمندی توافق خواهند کرد.

یک نماینده اصلاح‌طلب مجلس تاکید دارد اگر اصلاح‌طلبان بر عهد و قول خود با مردم پایبند باشد در انتخابات 1400 هم پیروزی جهت آنها رقم خواهد خورد.

این نماینده اصلاح طلب مجلس در مورد اینکه فکر می کنید آیا موفقیت سیاسی اصلاح طلبان تا 1400 نیز ادامه دارد گفت: اگر ما بتوانیم به قول ها و تعهدات مان نسبت به مردم عمل کنیم قطعا در 1400 نیز پیروز می شویم و گرنه مردم با کسی عهد اخوت نبسته اند.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر اصلاح طلبان تلاش زیادی می کنند ولی به هر حال مقداری تجربه کاری کم است و ساختارها نیز فرسوده هست، ما باید با جرات و شهامت ساختارهای اداری و اجرای کشور را متحول کنیم.

واژه های کلیدی: اختلاف | بازگشت | شهردار | اختلافات | اصلاح طلب | شورای شهر | محسن هاشمی | پاشنه آشیل | اصلاح طلبان | مجلس شورای اسلامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs