سوختگی ایران منابع اقتصاد اقتصاد اقتصادی

سوختگی: ایران منابع اقتصاد اقتصاد اقتصادی درآمد مالی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری روایت «سیروس همتی» از «فیش ‌های حقوقی» و «فیش آباد»

بازیگر فیلم “کارگر راحت نیازمندیم” گفت: ما به عنوان هنرمند در قبال گزینش هایمان مسئولیم. آثاری که در سال اخیر جهت سینما به من پیشنهاد شده است نسبت به کارهای قبل

روایت «سیروس همتی» از «فیش ‌های حقوقی» و «فیش آباد»

روایت «سیروس همتی» از «فیش های حقوقی» و «فیش آباد»

عبارات مهم : سینما

بازیگر فیلم “کارگر راحت نیازمندیم” گفت: ما به عنوان هنرمند در قبال گزینش هایمان مسئولیم. آثاری که در سال اخیر جهت سینما به من پیشنهاد شده است نسبت به کارهای قبلی من بسیار ضعیف تر بودند و در صورت قبول کردن آنها جایگاهم را از دست می دادم.

سیروس همتی بازیگر و کارگردان سینما و تئاتر در گفت وگو با میزان، درخصوص اجرای نمایش “فیش آباد” با عنوان فیش های حقوقی گفت: قطعاً یکی از تعهدات هنرمند پرداختن و واکاوی پرسشها و معضلات روز جامعه است و من در نمایش فیش آباد تلاش کردم به یکی از پرسشها مهم جامعه بپردازم.

وی به همین جهت ادامه داد: من وظیفه خود دانستم که در فیش آباد نگاهی به فیش های حقوقی داشته باشم و این نابسامانی را از ریشه بررسی کنم لیکن این روزها یکی از بااهمیت ترین دغدغه های مردم هست. البته این را بگویم که هنرمند جهت پرداختن به پرسشها مهم جامعه به حمایت مسئولین نیازمند است.

بازیگر فیلم “کارگر راحت نیازمندیم” راجع به ارائه نظر بعضی بازیگران و صورت های معروف در اینترنت تاکید کرد: چند وقت پیش مشکلی درخصوص صحبت یکی از مجریان به وجود آمد و من دوست داشتم نظری در این باره ارائه کنم ولی به هیچ وجه در صفحه شخصی خودم و اینترنت به این مقوله نپرداختم لیکن احساس می کنم نظر دادن در مورد همه چیز در اینترنت کاملاً مقطعی است و تاثیرات هیجانی دارد. در کل نظر دادن بازیگران و صورت های معروف در اینترنت در مورد پرسشها کاملاً اشتباه است.

وی ادامه داد: من همواره ترجیح می دهم به جای اظهار نظرهای سطحی در فضای مجازی، نمایش یا اثری را راجع به آن مسئله بنویسم و روی صحنه ببرم لیکن مطمئنم این نوع برخورد با پرسشها تاثیرات عمیق تر و قطعاً طولانی مدت تری خواهد داشت.

روایت «سیروس همتی» از «فیش ‌های حقوقی» و «فیش آباد»

بازیگر فیلم “فرار از اردو” راجع به غیبت خود در جشنواره فیلم فجر امسال اضافه کرد: اگر بخواهم صادقانه علت کم کاری خود در سینما را اعلام کنم باید بگویم که هیچ پیشنهاد خوبی از سینما نداشتم. حاضرم بدون کار باشم ولی در کارهای بی ارزش بازی نکنم. فیلمنامه هایی که طی سال گذشته به من پیشنهاد شده است کاملاً میانگین و حتی زیر حد میانگین بوده و ترجیح دادم آنها را قبول نکنم.

همتی با اشاره به توقع مردم از بازیگران خاطرنشان کرد: ما به عنوان هنرمند در قبال گزینش هایمان مسئولیم. آثاری که در سال اخیر جهت سینما به من پیشنهاد شده است نسبت به کارهای قبلی من بسیار ضعیف تر بودند و در صورت قبول کردن آنها جایگاهم را از دست می دادم.

واژه های کلیدی: سینما | نمایش | بازیگر | هنرمند | اینترنت | بازیگران | بازیگر فیلم | فیش های حقوقی

روایت «سیروس همتی» از «فیش ‌های حقوقی» و «فیش آباد»

روایت «سیروس همتی» از «فیش ‌های حقوقی» و «فیش آباد»

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs