سوختگی ایران منابع اقتصاد اقتصاد اقتصادی

سوختگی: ایران منابع اقتصاد اقتصاد اقتصادی درآمد مالی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات ادعاهای عجیب مدیر استقلال

جلد روزنامه ورزشی گل با گفت و گویی از رضا افتخاری راجع به هزینه های استقلال و ماجرای اختمال مصدومیت مجتبی جباری پر شده است هست. بازیکنی که با او قرارداد دو سا

ادعاهای عجیب مدیر استقلال

ادعاهای عجیب مدیر استقلال

عبارات مهم : پزشکی

رضا افتخاری مدیر استقلال نکاتی گفته است که شاید خیلی سریع خلافش برایش ثابت شود.

جلد روزنامه ورزشی گل با گفت و گویی از رضا افتخاری راجع به هزینه های استقلال و ماجرای اختمال مصدومیت مجتبی جباری پر شده است هست. بازیکنی که با او قرارداد دو ساله بستند ، به اردوی ارمنستان برده اند و حال می خواهند از او آزمون پزشکی بگیرند. فارغ از اینکه اگر قرار به آزمون پزشکی بود ، باید ابتدا آن را می گرفتند و مطمئن می شدند بازیکن سلامت کامل دارد. حرف هایی از این دست که قرارداد با این بازیکن بازی به بازی بسته شده است مثل ماجرای قرارداد دو ساله کاوه رضایی با تیم بوده است احتمالا. مدیران استقلال می گویند اگر جباری در آزمون پزشکی قبول نشود ، او را نمی گیرند درحالی که خیلی خوب می دانند در آزمون پزشکی تنها به تیم پرسشها بدنی بازیکن گفته می شود و خبری از اعلام نظر قطعی نیست.

ادعاهای عجیب مدیر استقلال

همچنین یادشان رفته که هنگامی که با بازیکنی که قرارداد داخلی بسته ،فسخ یک طرفه کنند ، تقریبا تمام حق و حقوق را به طرف برابر می دهند. تازه از همه مهمتر اینکه رضا افتخاری یادش رفته جلویش بازیکنی است به اسم مجتبی جباری که خود را کاپیتان اول استقلال می داند. باوری که تقریبا سیل پر شمار هواداران دیگرش هم دارند.

این تنها بخشی است که راجع به جباری گفته شده است و البته بحث مهمتر راجع به این است که گفته شده است پول در می آورند و هزینه می کنند. گفته این قدر جهت منصوریان بازیکن خریده که دستش خالی نباشد. سال قبل منصوریان تا می توانست بازیکن خرید و اصلا همین خریدهایش چالش بزرگ استقلال شدند. از بختیار گرفته تا کنعانی زادگان و بقیه بازیکنانی مثل آرش افشین که اصلا به کارش هم نیامدند. تیم او ولی زمانی خوب شد که اتکا کرد به سرمایه های جوانش. هنگامی که به حکم اجبار فیفا محروم ارزش کرد از نقل و انتقالات وگرنه به احتمال فراوان امروز اصلا منصوریانی در استقلال نبود که نخستین تیم احتمالا بالای 30 میلیارد تومانی تاریخ فوتبال کشور عزیزمان ایران را رهبری کند. این باز توصیه ای است که رضا افتخاری با این همه تجربه یا نمی داند یا ترجیحش بر این است که فکر کند ، نمی داند.

جلد روزنامه ورزشی گل با گفت و گویی از رضا افتخاری راجع به هزینه های استقلال و ماجرای اختمال مصدومیت مجتبی جباری پر شده است هست. بازیکنی که با او قرارداد دو سا

به همه این ها منطق او جهت جذب بازیکن را هم بیافزایید. اینکه پول در می آوریم بعد می خریم. منطقی که می تواند فوتبال کشور عزیزمان ایران را نابود کند. همین حالا پرونده ای باز جهت بهرام افشارزاده ایجاد شده است که سال قبل به جای 18 میلیارد تومان 22 میلیارد خرج خرید بازیکن کرده بود. حالا باید دید نگاه دستگاه های نظارتی و وزارت ورزش در یک سال این قدر عوض کردن کرده که حالا بستن تیمی حدود 30 میلیارد تومان این قدر راحت است؟

واژه های کلیدی: پزشکی | بازیکن | افتخاری | قرارداد | استقلال | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs