سوختگی ایران منابع اقتصاد اقتصاد اقتصادی

سوختگی: ایران منابع اقتصاد اقتصاد اقتصادی درآمد مالی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تمام بلیت‌های دربی فروخته شد

باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد تمام بلیت‌های دربی پایتخت کشور عزیزمان ایران به فروش رسیده است و هواداران جهت تهیه بلیت بازی به ورزشگاه مراجعه نکنن

تمام بلیت‌های دربی فروخته شد

تمام بلیت های دربی فروخته شد

عبارات مهم : باشگاه

باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد تمام بلیت های دربی پایتخت کشور عزیزمان ایران به فروش رسیده است و هواداران جهت تهیه بلیت بازی به ورزشگاه مراجعه نکنند.

به گزارش تسنیم و به نقل از سایت کلوب پرسپولیس در این اطلاعیه آمده هست؛ کلوب پرسپولیس وظیفه خود می داند از هواداران به جهت استقبال گسترده ای که از عرضه بلیت این مسابقه داشتند تقدیر و تقدیر نماید و به اطلاع برساند با توجه به اینکه تمام بلیت های این مسابقه به فروش رسیده هست، از مراجعه به شعب موسسه اعتباری کوثر و ورزشگاه خودداری نمایند. این اطلاعیه بدان معنا است که بلیتی جهت فروش و عرضه به هواداران برابر در ورزشگاه باقی نمانده است.

تمام بلیت‌های دربی فروخته شد

باشگاه پرسپولیس ضمن عذرخواهی بابت محدودیت ظرفیت که همواره جهت چنین دیدارهایی با توجه به استقبال هواداران غیر قابل اجتناب هست، تلاش دارد در ادامه روند بلیت فروشی به وسیله باشگاه، این امر را بازی به بازی با توجه به همکاری و همراهی وفادارانه طرفداران تیم پیروزی (پرسپولیس) زیاد تسهیل نماید.

در آخر یادآوری می شود؛ هواداران دو تیم که نسبت به پیش خرید بلیت دربی اقدام نموده اند فردا در مراجعه به ورزشگاه آزادی حتما رسید خرید بلیت و کارت ملی خود را به همراه داشته باشند تا از ورود آنها به ورزشگاه ممانعت به عمل نیاید.

باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد تمام بلیت‌های دربی پایتخت کشور عزیزمان ایران به فروش رسیده است و هواداران جهت تهیه بلیت بازی به ورزشگاه مراجعه نکنن

دیدار تیم های پرسپولیس و استقلال از ساعت 16:40 دقیقه فردا (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی پایتخت کشور عزیزمان ایران شروع می شود.

واژه های کلیدی: باشگاه | باشگاه | مسابقه | استقبال | اطلاعیه | ورزشگاه | پرسپولیس | هواداران | پرسپولیس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs