سوختگی ایران منابع اقتصاد اقتصاد اقتصادی

سوختگی: ایران منابع اقتصاد اقتصاد اقتصادی درآمد مالی اخبار سیاسی و اجتماعی

ممنوعیت و توقف عملیات اجرایی در کاخ ثابت پاسال

«حناچی» در نامه‌ای به قالیباف با تاکید بر ممنوعیت و توقف عملیات اجرایی در کاخ ثابت پاسال بر اساس پیگیری معاونت امور خاص دفتر مقام معظم رهبری، خواستار ..

ادامه مطلب

رئیس‌جمهوری که شماره تلفن شخصی خود را در اختیار همگان قرار می‌دهد! , ترامپ

به تازگی گزارش شده است است که رئیس‌جمهور آمریکا در اقدامی غیرمعمول، شماره گوشی شخصی خود را در اختیار سران کشورهای دنیا قرار داده است.  تر..

ادامه مطلب

بانک‌مرکزی مراقب پارتی‌بازی در ادغام بانک‌ها باشد / هشی

کارشناس اقتصادی می گوید:«نباید در طرح ادغام بانکها پارتی بازی صورت بگیرد و گروهی در این طرح ضرر ببینند و گروهی سود ببرند.»  هشی:بانک م..

ادامه مطلب

این طلسم را بشکنید ، عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.03.08

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.03.08 / این طلسم  را بشکنید خراسان | روزنامه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات عکس صفحه نخس..

ادامه مطلب

تاثیر پیاده‌روی تفریحی بر اصلاح خلق و خو

بررسی‌ها نشان می‌دهد پیاده‌روی تفریحی می‌تواند خلق و خوی افراد را تقویت کرده و اصلاح بخشد. تاثیر پیاده روی تفریحی بر اصلاح خلق و خو عبارات مهم ..

ادامه مطلب

سال‌هاست بازیکنان ناشناس را پدیده می‌کنم و تیم‌های دیگر آنها را می‌برند/ مشکل،

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: در حال حاضر توقع ما ارتقا کرده و می‌خواهیم فصل آینده در نیمه بالایی جدول باشیم. جلالی : سال هاست بازیکنان ناشنا..

ادامه مطلب

شایعه قطع یارانه‌ها که از سوی ستادهای رقیب ایجاد شده، صحیح نیست / روحانی

حسن روحانی گفت:این روزها شایعاتی در بعضی روستاها از سوی ستادهای رقیب ایجاد شده است که می‌گویند دولت می‌خواهد یارانه را قطع کند. من این مساله را قاطعا..

ادامه مطلب

جامی به نام حجازی که هر سال برگزار نمی شود! , سوپر کاپ ایران

تماشاگران امروز نوشت:قهرمان دو جام لیگ برتر و جام حذفی پیش از شروع فصل آینده در قالب سوپرجام به مصاف هم خواهند رفت. سوپر کاپ ایران؛جامی به ..

ادامه مطلب

دستگیری فردی که در بوشهر همه را ترساندن می‌کرد

دادستان عمومی و انقلاب بوشهر از دستگیری یکی از اراذل و اوباش بوشهر که با اعمال مجرمانه از جمله تخریب خودروهای مردم موجب وحشت و ارعاب شهروندان شده است بود،خب..

ادامه مطلب

عکس + 200 میلیون تومان حق سکوت گرفتم

مردی که یک سال پیش به اتهام قتل باجناقش بازداشت شده است بود، سکوت خود را شکست و مدعی شد همسر مقتول دست به جنایت زده است.  200 میلیون ..

ادامه مطلب