سوختگی ایران منابع اقتصاد اقتصاد اقتصادی

سوختگی: ایران منابع اقتصاد اقتصاد اقتصادی درآمد مالی اخبار سیاسی و اجتماعی

حمله به مسلمانان تروریستی است / ترزا می

نخست وزیر انگلیس با تاکید بر اینکه حمله انجام شده است علیه مسلمانان تروریستی است آن را شکلی از افراطی گری غیرقابل تحمل خطاب کرد. ترزا می: حم..

ادامه مطلب

تشخیص اوتیسم درکودکان با تصویربرداری عصبی

مطالعات نشان می‌دهد با استفاده از یک نوع روش خاص MRI می‌توان احتمال مبتلا شدن به اوتیسم را بسیار قبل از مشاهده نخستین علایم در وقت نوزادی، تشخیص داد.  ..

ادامه مطلب

دو جایزه خارجی جهت «نفس» و «وارونگی»

دو فیلم «وارونگی» و «نفس» در سومین جشنواره فیلم‌های ایرانی زوریخ موفق به دریافت جایزه شدند. دو جایزه خارجی جهت «نفس» و «وارونگی» عبارات مهم : ..

ادامه مطلب

کسانى که براى امنیت این مملکت خواب آشفته دیده‌اند بدانند خوابشان تعبیر نمى‌شود / علی دایی

کاپیتان اسبق تیم ملی کشور عزیزمان ایران عنوان کرد: ایران، سرزمین شیرانى است که هشت سال برابر همه دنیا ایستادند و یک وجب خاک هم ندادند. علی..

ادامه مطلب

تعیین وقت همه پرسی استقلال کردستان عراق

پیش از این اقلیم کردستان عراق از طریق نماینده شرکت ملل در این اقلیم قصدش جهت برگزاری همه‌پرسی را به اطلاع شرکت ملل رسانده بود. تعیین وقت همه ..

ادامه مطلب

ابراز همدردی وزیر خارجه‌ی انگلیس با مردم کشور عزیزمان ایران

وزیر خارجه‌ی انگلیس در پیامی شبکۀ اجتماعی توییتر در تصویر العمل به حملات تروریستی پایتخت کشور عزیزمان ایران با مردم کشور عزیزمان ایران ابراز همدردی کر..

ادامه مطلب

ستاره جوان موناکو گرانترین بازیکن دنیا می شود؟

منچستریونایتد جهت جذب استعداد تازه فوتبال فرنسه حاضر است که بالاترین رقم تاریخ را به او پیشنهاد دهد. ستاره جوان موناکو گرانترین بازیکن دنی..

ادامه مطلب

مهلت ثبت‌نام فیش‌های حج سال ۸۵ تا ۲۰ خرداد

سازمان حج و زیارت اعلام کرد: دارندگان فیش‌های حج تا آخر سال ۸۵ تا روز شنبه ۲۰ خرداد وقت دارند تا در کاروان‌های حج سال‌جاری ثبت‌نام کنند. ..

ادامه مطلب

تصویر العمل برانکو به قرعه پرسپولیس

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی بسیار مشکل در انتظار ما خواهد بود، مخصوصا که بدون تماشاگر بازی خواهیم کرد. تصویر العمل برانکو به قرعه پرسپو..

ادامه مطلب

توصیه سرکنسولگری کشور عزیزمان ایران در آستراخان روسیه به مسافران مسکو، سن‌پترزبورگ و …

سرکنسولگری جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران در آستراخان روسیه به شهروندان ایرانی که قصد سفر به شهرهای مسکو، سن پترزبورگ، قازان و سوچی دارند توصیه‌های..

ادامه مطلب