سوختگی ایران منابع اقتصاد اقتصاد اقتصادی

سوختگی: ایران منابع اقتصاد اقتصاد اقتصادی درآمد مالی اخبار سیاسی و اجتماعی

۲ روی سکه تغذیه ایرانیان

آخرین تحقیقات در زمینه تغذیه مردم کشور عزیزمان ایران نشان می‌دهند که ایرانیان با کمبود شدید روی و اضافه وزن در گروه‌های سنی متفاوت روبرو هستند؛ موضو..

ادامه مطلب

تمام بلیت‌های دربی فروخته شد

باشگاه پرسپولیس با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد تمام بلیت‌های دربی پایتخت کشور عزیزمان ایران به فروش رسیده است و هواداران جهت تهیه بلیت بازی به ورزشگاه مراجعه ..

ادامه مطلب

نتانیاهو عدم تأیید توافق هسته‌ای کشور عزیزمان ایران را به ترامپ تبریک گفت!

«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی به «دونالد ترامپ» مدیر جمهوری آمریکا به علت عدم تأیید توافق هسته ای (برجام) تبریک گفت! نتانیاه..

ادامه مطلب

مشکل پخش فوتبال‌ها حل می‌شود , مدیر شبکه ورزش خبر داد

به گزارش خبرآنلاین؛ مدتی است که صدا و سیما در پخش بازی های لیگ های معتبر اروپایی به خاص لیگ های انگلیس و ایتالیا دچار مسئله شده است و مسابقه های مهم ..

ادامه مطلب

تسلط داعش بر دو دِه در غرب کرکوک با سوء استفاده از خلأ امنیتی

چند ساعت بعد از تسلط نیروهای ارتش عراق بر ساختمان استانداری کرکوک و عقب‌نشینی نیروهای پیشمرگ از این استان داعش بر دو دِه در اطراف شهرستان دبس تسلط یافت که نی..

ادامه مطلب

وقت برطرف نواقص توافق هسته‌ای با یک توافق موازی است/ کشور عزیزمان ایران مجبور

به گزارش ایسنا، ژنرال مک مستر مشاور امنیت ملی آمریکا در گفت وگو با شبکه فاکس نیوز، گفت: مدیر جمهور ترامپ به ایرانی ها اعتماد ندارد که به متن توافق ه..

ادامه مطلب

پشه‌ای که مهدی رحمتی را زد! ، کارتون

مربی تیم فوتبال استقلال در تصویر العمل به ورم صورت مهدی رحمتی مدعی شد که این عنوان به خاطر گزیدگی پشه بوده است.  کارتون/ پشه ای که ..

ادامه مطلب

ایده ساخت شنل نامرئی با استفاده از فناوری‌های نوری

محققان دانشگاه فنی وین ایده‌ای ارائه دادند که با استفاده از تکنیک‌های نور و لیزر اشیاء را نامرئی کنند. ایده ساخت شنل نامرئی با استفاده از..

ادامه مطلب

وقت تکمیل ظرفیت دوره دکتری 96 شنبه 22مهر به آخر می‌رسد

مشاور شرکت سنجش آموزش کشور گنجایش تکمیل ظرفیت دوره دکتری را حدود هزار و 900 نفر خواند و تاکید کرد: مهلت گزینش رشته در تکمیل ظرفیت دوره دکتری تمدید نمی‌..

ادامه مطلب

کریمی از لیست استقلال خارج می‌شود؟

این احتمال وجود دارد که کاپیتان سوم تیم فوتبال استقلال از این تیم کنار گذاشته شود. کریمی از لیست استقلال خارج می شود؟ عبارات مهم : فو..

ادامه مطلب