سوختگی ایران منابع اقتصاد اقتصاد اقتصادی

سوختگی: ایران منابع اقتصاد اقتصاد اقتصادی درآمد مالی اخبار سیاسی و اجتماعی

بازار نفت به خواب رفت

قیمت نفت در معاملات آسیایی روز سه‌شنبه در بحبوحه ابهام نسبت به احتمال تمدید توافق کم کردن تولید نفت جهانی و انتظارات جهت عرضه بالاتر در پی راه‌اندازی..

ادامه مطلب

قهرمانی تیم کاتا کشور عزیزمان ایران در آسیا

به گزارش ایسنا، پیکارهای کاتا قهرمانی قاره کهن با حضور هشت کشور به میزبانی کشور تایلند برگزار شد و در آخر دلاورمردان جودو کشورمان با پنج مدال رنگارنگ به عنوا..

ادامه مطلب

عواقب سخت دادگاهی در انتظار ترامپ ، عواقب خروج ایالات متحده از نفتا

دونالد ترامپ ممکن است وسوسه شود تا به ترساندن خود جهت خروج از توافق نفتا ادامه دهد؛ ولی متخصصان می‌گویند چنین تصمیمی می‌تواند با دخالت دادگاه‌های آمری..

ادامه مطلب

، پستانک طلا&quot، واکنش انجمن علمی تغذیه با شیر مادر به پدیده &quot

اخیرا شاهدیم که حس تظاهر و مسابقه در برگزاری مراسم‌های مجلل به جایی رسیده که بعضی خانواده‌ها جهت تهیه سیسمونی شیک و تمام عیار جهت نوزادشان اقدام به ..

ادامه مطلب

آمریکا می‌خواهد مشکلاتی جهت انتخابات ما ایجاد کند / پوتین

رییس جمهور روسیه گفت مطرح شدن اتهامات مربوط به اجرای یک برنامه دوپینگ ورزشکاران با پشتیبانی دولتی در روسیه در واقع تلاشی جهت جنبش نارضایتی در میان مرد..

ادامه مطلب

حفظ برجام، جهت امنیت اتحادیه اروپا مورد نیاز است / موگرینی

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا حفظ توافق هسته ای را جهت امنیت این اتحادیه مهم دانست. موگرینی: حفظ برجام، جهت امنیت اتحادیه اروپا مورد نیاز است ..

ادامه مطلب

شاهزاده عربستانی کشته شده است در سقوط بالگرد در حال فرار بود

یک منبع مطلع در عربستان گفت، شاهزاده “منصور بن مقرن” مشاور ولیعهد برکنار شده است عربستان که اخیرا بالگردش در نزدیکی مرز یمن سقوط کرد و جا..

ادامه مطلب

رونمایی از طرح ۲ سناتور جهت خروج آمریکا از برجام

طرحی که دو سناتور آمریکایی در حمایت از موضع کاخ سفید راجع به توافق هسته‌ای کشور عزیزمان ایران ارائه کرده‌اند، آشکارا نقض تعهدات واشنگتن ذیل این توافق محسوب می‌..

ادامه مطلب