سوختگی ایران منابع اقتصاد اقتصاد اقتصادی

سوختگی: ایران منابع اقتصاد اقتصاد اقتصادی درآمد مالی اخبار سیاسی و اجتماعی

واکنش مورینیو به احتمال جدایی زلاتان از یونایتد

گفته می شود که زلاتان بعد از انتقال الکسیس سانچس به یونایتد قصد جدایی از این کلوب را دارد. واکنش مورینیو به احتمال جدایی زلاتان از یونایتد ..

ادامه مطلب

روایت «سیروس همتی» از «فیش ‌های حقوقی» و «فیش آباد»

بازیگر فیلم “کارگر راحت نیازمندیم” گفت: ما به عنوان هنرمند در قبال گزینش هایمان مسئولیم. آثاری که در سال اخیر جهت سینما به من پیشنهاد شده است ..

ادامه مطلب

تعطیلی مدارس استان البرز در روز چهارشنبه

با تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوا و تایید استاندار البرز، مدارس همه مقاطع تحصیلی استان البرز بجز طالقان، فردا چهارشنبه تعطیل است. تعطیلی مدارس است..

ادامه مطلب

پایتخت کشور عزیزمان ایران و اصفهان پیشتاز در فاصله زیاد بازنشستگی تا سالمندی

آمارها نشان می دهد در استان های پایتخت کشور عزیزمان ایران و اصفهان فاصله بین بازنشستگی تا سالمندی زیاد است.  پایتخت کشور عزیزمان ایران و اصف..

ادامه مطلب

بطور اتفاقی از گوشی شوهرم متوجه شدم که او همسرسابقش را صیغه کرده / زن23ساله

زن 23 ساله در حالی که بیان می کرد گفت: ته تغاری خانواده بودم و در رفاه اقتصادی زندگی می کردم به علت قشنگی صورت ام خواستگاران زیادی داشتم ولی می خواستم ب..

ادامه مطلب

ماهایا پطروسیان، نقطه‌ی رنگیِ داستان «خفه‌گی»

هیچ وقت این وحشت را نداشته ام جهت این که من بازیگر یک قالب بخصوص نبودم. هر چند که ممکن است تعداد یک سری فیلم ها در کارنامه من زیاد باشد، ولی مردم من را ..

ادامه مطلب

ستاره‎هایی که زیباترین چشم‌ها را دارند

اگر دوست دارید بدانید که زیباترین چشم ها در میان ستارگان زن دنیا متعلق به چه کسانی هست، در ادامه مطلب با ما همراه باشید. ستاره‎هایی که زی..

ادامه مطلب