سوختگی ایران منابع اقتصاد اقتصاد اقتصادی

سوختگی: ایران منابع اقتصاد اقتصاد اقتصادی درآمد مالی اخبار سیاسی و اجتماعی

جنجال پرادوی امام جمعه!

یک پرادو محل بحث دو گروه شده است هست؛ گروهی که ایرادی به استفاده امام جمعه ایلام وارد نمی دانند و گروهی دیگر که استفاده از پرادو جهت رفت و آمد را نماد اش..

ادامه مطلب

تعطیلی مدارس استان البرز در روز چهارشنبه

با تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوا و تایید استاندار البرز، مدارس همه مقاطع تحصیلی استان البرز بجز طالقان، فردا چهارشنبه تعطیل است. تعطیلی مدارس است..

ادامه مطلب

پایتخت کشور عزیزمان ایران و اصفهان پیشتاز در فاصله زیاد بازنشستگی تا سالمندی

آمارها نشان می دهد در استان های پایتخت کشور عزیزمان ایران و اصفهان فاصله بین بازنشستگی تا سالمندی زیاد است.  پایتخت کشور عزیزمان ایران و اصف..

ادامه مطلب

، پستانک طلا&quot، واکنش انجمن علمی تغذیه با شیر مادر به پدیده &quot

اخیرا شاهدیم که حس تظاهر و مسابقه در برگزاری مراسم‌های مجلل به جایی رسیده که بعضی خانواده‌ها جهت تهیه سیسمونی شیک و تمام عیار جهت نوزادشان اقدام به ..

ادامه مطلب

زنان عربستان می‌توانند رانندگی کنند،‌ ولی هنوز اسم ندارند

اصلاحات در عربستان آن قدر طولانی شده است است که هنگامی که پادشاه این کشور می‌گوید زنان از این به بعد می‌توانند رانندگی کنند،‌ صدر خبر تمام رسانه‌های..

ادامه مطلب

مهلت ثبت‌نام فیش‌های حج سال ۸۵ تا ۲۰ خرداد

سازمان حج و زیارت اعلام کرد: دارندگان فیش‌های حج تا آخر سال ۸۵ تا روز شنبه ۲۰ خرداد وقت دارند تا در کاروان‌های حج سال‌جاری ثبت‌نام کنند. ..

ادامه مطلب

ممنوعیت و توقف عملیات اجرایی در کاخ ثابت پاسال

«حناچی» در نامه‌ای به قالیباف با تاکید بر ممنوعیت و توقف عملیات اجرایی در کاخ ثابت پاسال بر اساس پیگیری معاونت امور خاص دفتر مقام معظم رهبری، خواستار ..

ادامه مطلب

ابلاغ طرح‌های ترافیکی خاص انتخابات ، بخشش جریمه دیرکرد جرائم رانندگی

به گزارش ایسنا، سردار تقی مهری در نشست خبری صبحگاه امروز که در محل شهرک آزمایش برگزار شد، راجع به بخشش جریمه دیرکرد جرائم راهنمایی و رانندگی اظهارکرد: برا..

ادامه مطلب

گزارش پلاسکو آماده است/ علت غیرعادی در آتش‌سوزی به چشم نخورد ، نایب مدیر کمیسیون عمران مجلس

نایب مدیر کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از آماده بودن گزارش کمیسیون عمران مجلس در مورد اتفاق آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو خبر داد و گفت: باید برنامه‌های مق..

ادامه مطلب

استفاده از ظرفیت‌های بومی جهت تعیین آینده سرباز مفقود شده است

مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری خراسان‌ شمالی گفت: مسئولان جهت تعیین آینده سرباز مفقود شده است در عملیات تروریستی مرز میرجاوه علاوه بر ظرفیت‌های بین ا..

ادامه مطلب