سوختگی ایران منابع اقتصاد اقتصاد اقتصادی

سوختگی: ایران منابع اقتصاد اقتصاد اقتصادی درآمد مالی اخبار سیاسی و اجتماعی

سود سهام عدالت ۳۵ میلیون مشمول پرداخت شد

مدیر کل دفتر امور سهام شرکت شخصی سازی گفت: تا به امروز بیش از ۳۵ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر از مشمولان سهام عدالت، سود سهام خود را به طور کامل دریافت کرده ان..

ادامه مطلب

کاهش ۳۸۹ ریالی یورو ، کاهش قیمت ۲۷ ارز

بانک مرکزی قیمت ۳۹ ارز را جهت امروز اعلام کرد که بر اساس آن، قیمت ۲۷ ارز از جمله یورو و پوند نسبت به روز سه شنبه کم کردن و قیمت ۶واحد پولی دیگر زیاد کر..

ادامه مطلب

بیت‌کوین به کانال ۹ هزار دلاری ورود کرد ، اونس جهانی، طلا و سکه را گران کرد

همزمانی زیاد کردن قیمت نفت و طلا در بازار جهانی موجب شد تا امروز همه شاخص‌ها در بازار معاملات پایتخت کشور عزیزمان ایران سبز و مثبت شود.  ..

ادامه مطلب

تمایلی به زیاد کردن قیمت نداریم ، نیمه تعطیل شدن بازار لوازم خانگی

رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی فلزی و آشپزخانه اعلام کرد که در پی نوسانات ارزی اخیر و پرسشها پیش آمده بازار لوازم خانگی به حالت نیمه‌تعطیل درآمده ..

ادامه مطلب

دلیل کم کردن ارزش ریال در ماه‌های اخیر چیست؟

به گزارش المانیتور ارزش ریال کشور عزیزمان ایران در سال گذشته به یک سوم تنزل یافته و این ادعا که اقتصاد کشور عزیزمان ایران دچار تلاطم است را تقویت می‌ک..

ادامه مطلب

سرمایه گذاری‌ها به سمت دلار است تا سکه

رییس‌اسبق اتحادیه طلا و جواهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: پیش‌فروش سکه‌ها در سررسیدهای سه و شش ماهه و یک ساله است که با سود ۴ و ۹ درصد محاسبه می‌..

ادامه مطلب

۵ نشانه مهم بازار نفت در سال ۲۰۱۸

به گزارش خبرآنلاین، کشورهای اعضای اوپک و متحدان آن جهت کم کردن مازاد تولید نفت در بازار به علت زیاد کردن محصولات نفتی آمریکا، وارد دومین سال اجرای ..

ادامه مطلب

اعلام آمادگی دولت جهت متعادل کردن زیاد کردن مالیات، بنزین و از بین بردن یارانه در بودجه ۹۷ / نوبخت

رئیس شرکت برنامه و بودجه جهت همفکری با نمایندگان در خصوص زیاد کردن قیمت حامل‌های انرژی، مالیات و از بین بردن یارانه دهک‌های اوج و متعادل کردن آنها در بودجه ۹۷ ا..

ادامه مطلب

بازار نفت به خواب رفت

قیمت نفت در معاملات آسیایی روز سه‌شنبه در بحبوحه ابهام نسبت به احتمال تمدید توافق کم کردن تولید نفت جهانی و انتظارات جهت عرضه بالاتر در پی راه‌اندازی..

ادامه مطلب

در چهار سال دولت یازدهم تعداد پرونده‌های تخلف بانک‌ها به حدود ۳۰پرونده رسید / سیف

معاون اول رییس جمهور گفت:گروهی از فعالان اقتصادی به علت شرایط اقتصادی کشور با مسئله مواجه شده است اند که باید از این افراد حمایت شود تا جهت بازسازی بنگ..

ادامه مطلب