سوختگی ایران منابع اقتصاد اقتصاد اقتصادی

سوختگی: ایران منابع اقتصاد اقتصاد اقتصادی درآمد مالی اخبار سیاسی و اجتماعی

سرمایه گذاری‌ها به سمت دلار است تا سکه

رییس‌اسبق اتحادیه طلا و جواهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: پیش‌فروش سکه‌ها در سررسیدهای سه و شش ماهه و یک ساله است که با سود ۴ و ۹ درصد محاسبه می‌..

ادامه مطلب

۵ نشانه مهم بازار نفت در سال ۲۰۱۸

به گزارش خبرآنلاین، کشورهای اعضای اوپک و متحدان آن جهت کم کردن مازاد تولید نفت در بازار به علت زیاد کردن محصولات نفتی آمریکا، وارد دومین سال اجرای ..

ادامه مطلب

اعلام آمادگی دولت جهت متعادل کردن زیاد کردن مالیات، بنزین و از بین بردن یارانه در بودجه ۹۷ / نوبخت

رئیس شرکت برنامه و بودجه جهت همفکری با نمایندگان در خصوص زیاد کردن قیمت حامل‌های انرژی، مالیات و از بین بردن یارانه دهک‌های اوج و متعادل کردن آنها در بودجه ۹۷ ا..

ادامه مطلب

بازار نفت به خواب رفت

قیمت نفت در معاملات آسیایی روز سه‌شنبه در بحبوحه ابهام نسبت به احتمال تمدید توافق کم کردن تولید نفت جهانی و انتظارات جهت عرضه بالاتر در پی راه‌اندازی..

ادامه مطلب

در چهار سال دولت یازدهم تعداد پرونده‌های تخلف بانک‌ها به حدود ۳۰پرونده رسید / سیف

معاون اول رییس جمهور گفت:گروهی از فعالان اقتصادی به علت شرایط اقتصادی کشور با مسئله مواجه شده است اند که باید از این افراد حمایت شود تا جهت بازسازی بنگ..

ادامه مطلب

جهت وام مسکن چقدر و با چه قیمتی اوراق بخریم؟

در معاملات فرابورس ایران، قیمت اوراق تسهیلات مسکن نسبت به هفته گذشته مقداری روند کاهشی را طی کرده هست، در این روزها هر ورق حدودا ۷۸ هزار تومان معامله می شود.&..

ادامه مطلب

۴ عامل کم کردن قیمت طلا

قیمت طلا در بازارهای بین المللی در شروع مبادلات روز دوشنبه تحت تاثیر چهار عامل با کم کردن نسبی روبرو شده است است. ۴ عامل کم کردن قیمت طلا ..

ادامه مطلب

کاهش قیمت گوشت قرمز از ۶ تا ۱۶ درصد در میادین میوه و تره بار

مدیر عامل شرکت مدیریت میادین میوه و تره‌بار گفت: با اجرای طرح تنظیم بازار در میادین و بازارهای این شرکت قیمت گوشت گوسفندی کم کردن یافته است. ..

ادامه مطلب

قیمت زیاد کردن نیافته است ، موافقت بانک مرکزی با وام تازه مسکن

معاون وزیر راه گفت: بانک مسکن هفته قبل توانست موافقت بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار را با پرداخت یک نوع وام تازه تحت عنوان «وام تبعی مسکن» اخذ کند.&nb..

ادامه مطلب

بانک‌مرکزی مراقب پارتی‌بازی در ادغام بانک‌ها باشد / هشی

کارشناس اقتصادی می گوید:«نباید در طرح ادغام بانکها پارتی بازی صورت بگیرد و گروهی در این طرح ضرر ببینند و گروهی سود ببرند.»  هشی:بانک م..

ادامه مطلب